ورود اعضا
بروز شده ها
ورود به پنل مدریتی گروهی سایت

 
 روش ساخت وبلاگ گروهی 

یکی دیگر از امکاناتی که برای کاربران سرویس ساخت وبلاگ یا سایت ساز بیگ سایت فراهم شده است امکان نوشتن و ساخت مطالب وبلاگ توسط چند نویسنده و به صورت مستقل ( وبلاگ گروهی ) است.
برای استفاده از امکانات ساخت وبلاگ تیمی کافیست ابتدا کاربرانی را که می خواهید به عنوان نویسنده وبلاگ خود اضافه نمایید از قسمت « عضویت » در وبلاگ شما ثبت نام نمایند

وبلاگ گروهی

سپس مدیر و نویسنده اصلی وبلاگ پس از ورود به بخش مدیریت وبلاگ ، گزینه « مدیریت کاربران » وبلاگ را انتخاب نموده و سپس از میان فهرست کاربرانی که فرم عضویت در وبلاگ شما را تکمیل نموده اند که در پایین فرم نمایش داده خواهد شد ، امکان ویرایش و یا حدف آنها نیز وجود دارد.


وبلاگ گروهی


از جمله مواردی که در تعریف نویسندگان برای ساخت وبلاگ گروهی بایستی در نظر گرفته شود حقوق نحوه دسترسی نویسندگان در ساخت وبلاگ گروهی به دیگر امکانات وبلاگ است برای مثال می توانید دسترسی نویسنده وبلاگ گروهی را به بخش پیوندهای وبلاگ ، قالب وبلاگ ، تغییر پسورد وبلاگ و یا حذف وبلاگ مسدود کنید و یا اینکه فقط یک کاربر تعریف کنید که بتوانید قالب وبلاگ را ویرایش کند و امکان درج و ویرایش مطالب وبلاگ را نداشته باشد.


وبلاگ گروهی


نویسندگان وبلاگ گروهی می توانند پس از ورود به بخش مدیریت کلمه عبور خود را تغییر دهند و یا اینکه مدیر وبلاگ نیز میتوانند کلمه عبور آنها را در بخش "نویسندگان وبلاگ" تغییر دهد. در صورتی که در هنگام ویرایش مشخصات نویسندگان کلمه عبور جدیدی وارد نشود همچنان کلمه عبور قبلی آن کاربر محفوظ و قابل استفاده است.


نحوه ورود کاربران و نویسندگان به وبلاگهای گروهی 

نویسنده اصلی و موسس وبلاگ میتوانند همانند قبل فقط نام کاربری وبلاگ( که همان بخش اول آدرس وبلاگ است را وارد کند) مثلا برای وبلاگ username.bigsite.ir نام کاربری همان username خواهد بود.اما دیگر نویسندگان برلی ساخت وبلاگ گروهی از طریقی دیگر می توانند وارد وبلاگ شوند.

نویسندگان وبلاگ گروهی می توانند در صفحه نخست و یا در صفحه ورود به بخش مدیریت وبلاگ گزینه "ورود به وبلاگهای گروهی" را انتخاب کنند در چنین حالتی نویسنده بایستی وبلاگ، نام کاربری خود و کلمه عبور را وارد کند برای نمونه برای وبلاگ username.bigsite.ir در ورودی وبلاگ عبارت username و در برابر نام کاربری، نامی را که مدیر وبلاگ برای وی تعریف کرده است مانند ali و سپس کلمه عبور اختصاصی خود را وارد کند.


 

نام قالب وبلاگ : سینما